Więc jeżeli nie jeżeli nie jesteś pewny swego wyznania zapraszam do mnie
i wierzysz w magię w życie po za ziemią
tu znajdziesz to czego każdy człowiek szuka
opis wiary
1.co do boga
istnieje każdy jako tylko istota z wielką mocą nad przyrodzoną ingerują w świat i doprowadzają nas do poznania prawdy ,są tam gdzieś we wszechświecie i nas pilnują
ja byłem katolikiem i większą więź mam z byłym bogiem i nawet słyszę jego głos w formie pomocy i gdy nie mam z kim rozmawiać
2. możliwości
każdy człowiek ma umysły ,a nie którzy nad ludzkie możliwości jak telekineza czy telepatia i regeneracji (np.czyta w myślach ludzi) ,ale "to tylko wierzchołek góry lodowej" gdyby tak pomyśleć kontrola nad ogniem ,wodą ,ziemią ,wiatrem czy nawet błyskawicą
3. koniec życia
to nie śmierć
możliwość przekształcenia ciała w czystą energie i stanie się istotą energetyczną
a potem tylko zwiedzać wszechświat (samotnie lub morze z kimś)
4.styl życia
należy medytować
nie mieć nałogów przede wszystkim nie pić dużo alkoholu najlepiej tylko okazyjnie ,oczywiście nie palić tytoni i innych a nawet też kadzidełek <no chyba że musi np.: aromaterapia),nie brać narkotyków odrzywek ,jedzenie bez nawozu chemicznego i bez konserwantów
napoje soki jedzenie owoce ,warzywa ,a mięso z naturalnymi przyprawami
żeby rozwój był naturalny .
Końcem ewolucji jest przemiana ciała w czystą energię.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz