Teraz na pisze to co chce umieścić na blogu.
Czyli powstanie nowego wyznania-religii historia z mego życia
nie miałem pewności do swojej religii ,ale to nie był jeszcze powód
oglądałem pewien film dokumentalny świadczący o tym że gdy w coś wieży to się spełnia pt "sekret" linki dotyczące filmu znajdziecie w stronkach ,przejdźmy dalej potem oglądałem stargate i herosi i niedługo zrozumiałem jak to jest
WSZYSTKO W CO WIERZYSZ SIĘ SPEŁNI!!!
Nawet rzeczy nad przyrodzone!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz