piątek, 5 listopada 2010

Nauka

1.porządek ewolucji
najpierw są komórki pojedyncze lub jak całość
potem owady
zwierzęta
istoty rozumne ludzie
a na koniec istoty energetyczny
dlaczego tak
komórki żyją jako organizm w olbrzymiej populacji są najmniejsze najmniej rozwinięte wręcz jak jak klocek wielkiej zabawce
dlaczego owady pod względem populacji ,budowy ciała i jego wielkości doskonale tu pasują
zwierzęta żyją w o wiele mniejszych gromadach i są bardziej rozwinięte niż owady
my jak do tond tylko ludzie
i koniec ewolucji czyli istoty energetyczne

2.jak na prawdę wygląda wszechświat to jego mapa


to proste
to tylko jego kawałek
czyli
  



na przykład :gdzie linie poziome to płynący  czas ,
a w tedy linie pionowe to
przestrzeń między wymiarowe czyli w jednej prostej poziomej znajduje się cały jeden  wymiar równoległy - inny
puste pola to próżnia
a w jednym z tych czarnych kwadracików
mieszkamy my.












3.Nieskończoność wszechświata - naszego wymiaru
 Wszechświat jest skończony ,a raczej przypomina sferę - kulę w której jesteśmy
wymienię trzy propozycje
a.Że gdy dotrzemy do ścianki kuli to przeniesie nas nie zauważalnie na od punktu przez środek tworząc średnicę na przeciwny koniec sfery w którym średnica się to przecięła sferę ,a przedtem oczywiście będziemy widzieć to co jest widoczne po przejściu
b.Są sfery tyle że przenikamy do inny wymiarów i nie ma miejsca w którym to byłoby nie możliwe
c.Sfery tylko że nie stykają się ,a po wyjściu znajdziemy przestrzeń między wymiarową .a ten warianta uważam za możliwy ,ale nie mam pewności ,czy to są sfery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz